BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paklausyk, ką šnabžda Visata. O dabar suvok tai…

2006-07-16

Permainų horizontai

Tema: zvilgsnis pirmynVenusOfAir @ 18:52

Iš tikrųjų sėkmės siekiantis žmogus niekada nesiliaus mokytis. Pasitenkinimo ribos nėra.”

Viena iš didžiausių paslapčių keliu einančiam vaikui yra ta, kad jis niekada neprieina horizonto. Nė vienas iš mūsų negalime pasiekti permainų horizontų. Galime tik keliauti jų linkme.“ Be galo smagu pasiekus vieną tikslą rinktis kitą ir keliauti jo linkme. Kaip toli nueisime priklauso tik nuo mūsų pačių, o pasiekimai turi be galo malonų šalutinį poveikį – apima keistas lengvumo ir pasitenkinimo jausmas.

“Šioje kelionėje svarbu tai, kad mes turime be paliovos judėti į priekį – tai progresyvi numatyto tikslo realizacija. Mūsų augimas turi niekada nesibaigti. Kiekvienas žmogus, gyvenime užsibrėžęs tikslą, kurį galima galutinai pasiekti, kartu nusistato savo progreso ribas. Kai nustojame augti, pradedame mirti.” Smagu, kai gali pasiekti visko ko nori, nors rtekarčiais pasitaiko nesklandumų tam, kad stengtumeisi labiau. Juk “jeigu gyvenime pasiektume viską, ko norime, nesiveržtume į žvaigždes”. O jei nesiveržtume, vadinasi netobulėtume - mėtytumėmės ant žemės kaip pilki akmenys.

Todėl nenuilstamas judėjimas pirmyn reiškia naujų permainų horizontų ir tobulumo standartų ieškojimą. Svarbu ir būtina ne tik gyventi, bet ir mokytis, turėti mėgstamos veiklos ir laisvo laiko, plėtoti žmogiškuosius santykius, žiūrėti giliai ir tiesiai. Viskas kuriama, viskas pasiekiama :)

Cituotas Og Mandino

Rodyk draugamsNėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.