BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paklausyk, ką šnabžda Visata. O dabar suvok tai…

2009-03-28

It’s Ok

Tema: gyvenimasVenusOfAir @ 11:32

Pats geriausias rytas, kuris prasideda lietumi:) Pagaliau pabaigs tirpti paskutiniai sniego likučiai… Na, bet ne apie tai. O apie tai, kaip gera išlindus iš dušo šlapiais plaukais gerti arbatą ir klausytis seniai pamirštos, bet netikėtai prisimintos Atomic Kitten “It’s ok”. Vis dėlto vakarykščiai šokiai išėjo į naudą. Murkiam…

Dar apie vienetinius kartus. Būna, kad norisi išbandyti ką nors naujo, bet svarbu to nedaryti dar kartą, jei nori, kad tai liktų magiška. Čia visai kaip su legenda, kai vienam žmogui labai norinčiam laimės buvo pasakyta, kad yra toks laimės akmuo pajūryje, kurį galima atpažinti iš šilumos palietus ir nuojautos, kad  nėra svetimas ir jau kažkur matytas, o tada tereikia parsinešti namo ir laimė iš tų namų neišeis niekada. Nuėjo tas žmogus į pajūrį, bet diena buvo šilta ir jis nusprendė neimti pirmo pasitaikiusio akmens, o iškiloti visus ir išsirinkti patį šilčiausią, kad laimė būtų pati didžiausia… Bet jo akmenėlis buvo pats pirmasis, kurį palietė iš nuojautos, tačiau  paleido… Sako, kad jis vis dar tebeieškantis ir vis dar nelaimingas… Labai svarbu suvokti ko nori ir mokėti tai atpažinti, o radus ir nepaleisti:)

Tai vienas pilkiausių ir nepastebimiausių mano įrašų, bet su gilia mintim, kurios niekas nepastebės:) Kvapnios arbatos ir kuo mažiau lietingo ryto nemokantiems rasti šiltų akmenėlių!

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarų – 10 »

 1. Fe kaip nemėgstu lietaus… :) Nes kai lyja tingi judėt, keltis iš lovos ir išvis kažką veikti.

     JuliusAlis — 2009-03-28 @ 19:51

 2. Kartais gerai ir pailseti:)

     VenusOfAir — 2009-03-28 @ 21:19

 3. Kas ieško, tą suras.:)
  Šitas paveikslėlis ant mano desktopo.;) lyjam ir murkiam.:)

     LaukiuDienos — 2009-03-29 @ 15:40

 4. Gera istorija apie akmenėlius, net jei gilesnės prasmės neradau. :)

     Farija — 2009-03-30 @ 09:37

 5. Kad labai paprasta… tereikia vos truputi gilesnio matymo, kad turetum tai, ko troksti. Mums skirti dalykai gyvenime atsiranda labai greitai, o jei uztruko, reiskia, kad praeini nematydamas. Nereikia manyti, kad kazkur rasi neapibrezta "geriau", jei nematai, kas tau siuloma- pats nesi pakankamai geras ir liksi prie "suskilusios geldos".

     VenusOfAir — 2009-03-30 @ 10:11

 6. Thanks for the diverse tips discussed on this website. I have observed that many insurers offer buyers generous discounts if they opt to insure a few cars together. A significant number of households have got several cars these days, in particular those with old teenage children still dwelling at home, as well as savings with policies may soon begin. So it will pay to look for a good deal.

     tennis — 2011-05-08 @ 18:49

 7. I am like you may possibly probably teach your type on how to make a superb site. That is fantastic! I have to state, precisely what certainly bought everyone is a type. You certainly have learned to make your blog a lot more than merely takes a simple rant on the subject of a concern. Youve wine basket simple for people to connect. Useful in quitting smoking, because possibly not that many most people realize theyre working on.

     Warning Stickes — 2011-05-12 @ 17:27

 8. I find myself that you might more than likely teach your category upon learning to make an awesome web site. This really wonderful! Groundbreaking, i was declare, what exactly truly got me was your style and design. You have learned to help make your blog more than just a rant about a challenge. Youve made it simple for people to connect. Most effective for you, due to the fact not really more and more most people understand what theyre doing.

     Warning Labels — 2011-05-13 @ 00:04

 9. Easily, your article was in truth of the matter your latest about this distinctive issue. My partner and i agree with ones data and definately will impatiently count on your next update versions. Declaring thanks will not likely you need to be enough, for any wonderful purity as part of your composing. I will directly grab a rss feed to settle informed involving every updates. Fantastic operate and much accomplishment around yourbusiness efforts!

     Warning Decals — 2011-05-13 @ 17:27

 10. Fairly fine submit. I actually simply came across ones own blog page and even wished to help you point out which will I’ve actually appreciated reading through ones own web site and even content. Anyhow I’ll end up signing up ones own rss feed and even As i expect to help you examine ones own web site all over again.

     bielizna damska — 2011-05-20 @ 13:34

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.