BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paklausyk, ką šnabžda Visata. O dabar suvok tai…

2006-05-27

Iš pajūrio: su įspūdžiais ir naujom mintim. / Pamąstymai gamtos grožio tema.

Tema: gyvenimasVenusOfAir @ 19:30

Kartais jūra gali būti tokia graži, kad į ją bežiūrint svaigsta galva. Lygi kaip stiklas ir blizganti, su būriu žuvėdrų tingiai besisupančių ant bangų. Paskutinę Palangoje buvimo dieną jos spalva keitėsi gal tris kartus. Iš pradžių buvusi melsva, virto į pilkšvą, o dar vėliau - į žalsvą. Galiausiai prasidėjo rūkas ir ji ištirpo ore. Nebeįstengiau įžvelgti ribos tarp dangaus ir vandens. Darau prielaidą, kad gamta buvo ypatingos nuotaikos :)

Žmogus negeba sukurti nieko, kas įamžintų akimirkos žavesį. Kai kurių vaizdų neįmanoma užfiksuoti skaitmeninių technologijų pagalba. Galbūt tik vieninteliam dailininkui Monė sėkmingiausiai pavykdavo “pagauti” įspūdį ir jį dažų pagalba perteikti drobėje. Todėl tiek jūrą, tiek gražią perkūniją ar lietų nepakitusius galima išsaugoti tik širdyje. Tik ji gali pasirodyti esanti per maža, kad pajėgtų aprėpti ir sutalpinti tiek žavesio. Matyti vaizdai ir su jais susiję jausmai išlieka atmintyje kaip išgyventi, bet natūraliai tolstantys kaip mintys, jausmai, žinios ir visa kita, ką sukaupi per dieną. Reikia atlaisvinti vietos naujiems tikslams ir išgyvenimams. Nuolatinis judėjimas ir natūrali atranka - išlieka tik tai, kas svarbiausia.

Rodyk draugamsKomentarų – 3 »

  1. Tu nuostabi, nepakartojama, mano zavioji FILOSOFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))

       Beata — 2006-05-28 @ 16:10

  2. Vis dar prisimenu tą gaivų orą ir žalsvą jūrą baltoje migloje… Tebedėviu tą patį žalsvą sijonėlį ir baltą megztuką, tačiau iki šiol nieko geresnio nepatyriau. Noriu pakartojimo;)

       VenusOfAir — 2008-03-31 @ 21:34

  3. Laikas, erdvė, akimirka, zvilgsnis… dar atrodau vaikas, dar tiesus, taciau ilgi plaukai, dar tik planuojanti gintis bakalaura ir nezinanti, kur istosiu. labai didelis noras istrukti i didesne erdve, o galimybes kaip visada atrodo tokios mazos… Vis norisi zvilgteleti i sia nuotrauka, nes atrodo, kad kaip tik cia viskas ir prasidejo ir kad cia buvo kažkas labai ypatingo, ko jau niekada nebepakartosiu.

       VenusOfAir — 2009-04-25 @ 10:14

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.